Kurs SEO Copywriting: Od zera do TOP10 w Google

Zacznij pisać skuteczne teksty SEO

To pierwszy w polskim internecie kurs, który — oprócz wiedzy z obszaru copywritingu — przedstawia też szeroki kontekst tworzenia tekstów z myślą o użytkownikach wyszukiwarki Google. Program szkolenia został tak skonstruowany, aby nawet osoby bez umiejętności technicznych mogły samodzielnie zajmować się tworzeniem tekstów, które są wysoko oceniane przez roboty wyszukiwarki.

Kurs seo copywriting

To szkolenie nie jest dla Ciebie, jeśli…

• Nie masz zamiaru poznawać zasad SEO (będzie tu sporo na temat samego pozycjonowania);
  • Chcesz w tydzień nauczyć się wszystkich zasad, które rządzą światem SEO i content marketingu;
  • Szukasz zajęcia, które natychmiast pozwoli Ci dobrze zarabiać jako freelancer.

Co o szkoleniu SEO Copywriting: od zera do TOP10 w Google mówią uczestnicy?

Jak zbudowany jest kurs?

Moduł 1

1. Czym jest SEO? Jakie obejmuje działania?
  2. Jak wyszukiwarka ocenia strony internetowe?
  3. Jaką rolę pełnią treści w pozycjonowaniu stron?

Moduł 2

1. Jak zbudowana jest strona z wynikami wyszukiwania?;
  2. W jaki sposób copywriter może poprawić widoczność strony w wynikach wyszukiwania Google?;
  3. Czym są meta tagi — dobre praktyki tworzenia skutecznych meta tagów;

Moduł 3

1. Wskazówki na temat tworzenia skutecznych nagłówków;
  2. Tworzenie akapitów zgodnych z wytycznymi Google;
  3. Prezentacja 8 elementów, dzięki którym teksty osiągają wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania;

Moduł 4

1. Kim jest czytelnik Twoich treści i czego szuka w Google?
  2. Omówienie ważnych narzędzi przydatnych w analizie słów kluczowych;
  3. Praktyczne ćwiczenia dotyczące analizy słów kluczowych.
  4. Tworzenie tekstów z myślą o intencjach użytkownika;

Moduł 5

1. Prezentacja dobrych praktyk tworzenia artykułów SEO;
  2. Omówienie zasady odwróconej piramidy;
  3. Jak przygotować przemyślaną strukturę tekstu;
  4. formuła PAS jako szkielet wstępu artykułu;
  5. Jak pisać zakończenia artykułów?
  6. Umieszczanie słów kluczowych w artykułach;

Moduł 6

1. Jak wykorzystać SEO copywriting w branży e-commerce?
  2. Opisy produktu — jak tworzyć je zgodnie z zasadami Google;
  3. Copywriterskie formuły przyspieszające pracę nad tekstami dla sklepów internetowych;
  4. 5 cech skutecznego opisu produktu;
  5. Jak tworzyć opisy kategorii? Jaką rolę pełnią one w procesie pozycjonowania?

Moduł 7

1. Jak tworzyć teksty na podstrony, bazując na modelu AIDA;
  2. Gdzie na stronach umieszczać słowa kluczowe?
  3. Które podstrony warto optymalizować pod SEO?

Moduł 8

1. Omówienie narzędzi, dzięki którym Twoje teksty będą zawsze zgodne z zasadami języka polskiego;
  2. Prezentacja nieoczywistych zalet edytora Google Docs;
  3. Wykorzystywanie sztucznej inteligencji do sprawnego tworzenia tekstów;
  4. Nauka szybkiego tworzenia grafik, które trafiają na pierwsze miejsca w Google Grafika;

Moduł 9

1. Jak stworzyć portfolio, które przyciągnie pierwszych klientów?;
  2. Gdzie szukać zleceń? Jak wyróżnić się na tle konkurencji?;
  3. Marketing SEO copywritera-freelancera;

Kurs SEO Copywriting: od zera do TOP10 w Google

Dołącz do pierwszego na rynku szkolenia, które przedstawia sposoby, dzięki którym staniesz się niezależnym SEO copywriterem. Specjalistą, który jest w stanie samodzielnie (nawet bez pomocy SEO-wca) pozycjonować blogi, zarządzać treściami na stronach firmowych, rozwijać treści w sklepach internetowych. Dzięki szkoleniu SEO copywriting: od zera do TOP10 w Google poznasz całe tło pozycjonowania stron za pomocą treści.

W jakiej formie kurs jest udostępniany?

Decydując się na udział w kursie SEO copywritingu, otrzymujesz dożywotni dostęp do platformy Szkoła Contentu, na której kurs będzie regularnie aktualizowany wraz ze stale zmieniającymi się algorytmami wyszukiwarki Google.

Ile czasu zajmuje realizacja całego programu kursu SEO copywriterskiego?

Nauki w ramach kursu SEO copywriting od zera do TOP10 w Google nie należy traktować w kategoriach wyścigu. Poznawane zasad SEO i copywritingu jest procesem rozłożonym w czasie — w końcu zakłada praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy, przy pisaniu tekstów.

Czy po kursie mam gwarancję znalezienia zleceń?

Po ukończonym kursie możesz dodać swój adres email do bazy zleceń — jeśli tylko pojawi się zlecenie odpowiadające tematycznie Twoim zainteresowaniom, będziesz mógł/mogła spróbować swoich sił komercyjnie.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu z SEO copywritingu?

Teksty pisane z myślą o wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania Google to najpopularniejszy rodzaj zleceń dostępnych na rynku. Z jednej strony to pozytywna informacja, z drugie wiele osób nie jest w stanie konkurować o najatrakcyjniejsze współprace. Program kursu ma ułatwić Ci zdobywanie atrakcyjnych zleceń na wymagającym rynku.